719_yapikredibankasi

HESAP ADI: EMSİAD(Elektrik Malzeme Satıcıları ve İş İnsanları Derneği)
BANKA : YAPI KREDİ BANKASI ULUS -HEYKELŞUBESİ      
IBAN: TR20 0006 7010 0000 0094 9962 03

Değerli Bağışçılarımız,

Elektrik sektörü, gün geçtikçe büyüyor ve gelişiyor. İşte bu noktada, Elektrik Malzeme Satıcıları ve İş İnsanları Derneği olarak, sektörün bu gelişimine öncülük etmek ve katkı sağlamak amacıyla bir araya geldik. Misyonumuz, elektrik sektörünün sürdürülebilirliğini artırmak, iş dünyasını desteklemek ve toplumumuza daha güvenli ve daha verimli enerji sağlamak.

Bağışlarınız, derneğimizin çalışmalarını desteklememize yardımcı oluyor. Elektrik sektörünün kalitesini artırma, eğitim sağlama, iş fırsatları yaratma ve yenilikçi projelere katkıda bulunma amacımızı gerçekleştirmek için bağışlarınız kritik bir öneme sahiptir.

Bağışlarınızın nereye ve nasıl harcandığını tam olarak anlamanız için taahhütlüyüz. Projelerimizin ilerlemesi hakkında düzenli güncellemeler sağlayacak ve size bağışınızın nasıl fayda sağladığını göstermek için elimizden geleni yapacağız.

Derneğimizin çalışmaları ve projeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek, katkıda bulunmak veya gönüllü olarak yardımcı olmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Siz, elektrik sektörünün geleceğini şekillendirmemize yardımcı olacak bir parçasısınız.

Sizlere teşekkür ederiz. Katkılarınız, gelecekte daha parlak bir elektrik sektörü için önemli bir adımı temsil ediyor.

Saygılarımızla,

EMSİAD(ELEKTRİK MALZEME SATICILARI VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ)