Eğitim Alanındaki Yeni Anlaşmamız;            EMSİAD – ANKARA LİSAN FEN AKADEMİ
Duyurular

Eğitim Alanındaki Yeni Anlaşmamız; EMSİAD – ANKARA LİSAN FEN AKADEMİ

  • -Aralık 1, 2023

Değerli Üyemiz;

Emsiad Derneği olarak Ankara Lisan Fen Akademi ile İş Birliği Protokolü İmzalanmıştır.

Almanya’da, tüm lise mezunları Ausbildung Projesi( Maaşlı Mesleki Eğitim ) kapsamında Almanya’da meslek eğitimi alabilmektedir. 18-27 yaş sınırının olduğu projede sağlık, elektrik, inşaat, makine ve birçok meslek dalında eğitim alınabilmektedir.

Almanya’daki Okullar ve Hastaneler zincirleri ile anlaşmalar yapılmış olup, Sağlık Meslek Lisesi Mezunu (en az 5 yıl deneyimli) Lisans mezunu tüm hemşirelere %100 istihdam garantisi verilmektedir.

Proje kapsamında; Almanca Dil seviyesinin, B2 düzeyinde olması istenmektedir.  Lisan Fen Akademi Kurumu tarafından bu eğitim( yüzyüze veya online ) profesyonel öğretmenler eşliğinde sağlanacak ve siz EMSİAD üyelerimize ve yakınlarınıza % 15 İndirim fırsatı sunulacaktır.

Almanya’ da okumak isteyenler için; okul, konaklama için yer tahsisi ve staj yapılacak yerler ayarlanması da Danışmanlık Ücreti karşılığında sağlanacak

Ayrıca, Ankara Lisan Fen Akademi tarafından, Fahri Danışmanlık (Üyelerin Çevrelerinden Getireceği) yapacak kişilere de, aday başına 1.500.00 TL ödeme yapılacaktır.

Tüm bu süreçler resmi olarak ilerleyecektir.

Yeni Bir Hayat Yeni Bir Kariyer” için Ankara Lisan Fen Akademi ile iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi: Meşrutiyet Caddesi 19/1 Kızılay/Çankaya/ANKARA

Tel: 0312 417 56 00 / 0555 059 2906 www.lisanfen.com.tr Instagtam : ankaralisanfen